• Raperzy znad Raciążnicy

• Samorząd Uczniowski zadbał o oprawę artystyczną tegorocznego Dnia Chłopaka. Dziewczęta wcieliły się w role współczesnych gwiazd muzyki, internetu i sportu. Upominki otrzymali również starsi chłopcy, czyli męska część naszego grona pedagogicznego oraz pracownicy obsługi.

• KL Soldau - pamiętamy

• Uczniowie Zespołu Szkół w Raciążu uczcili pamięć zamordowanych więźniów obozu KL Soldau. Było to możliwe dzięki pielgrzymce autokarowej zorganizowanej przez Koło Historyczne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej.

• Wdrażamy RESQL

• Uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w szkoleniach przybliżających zasady działania RESQL oraz wyjaśniających m.in. rodzaje przemocy. Aplikacja już działa. Jeżeli potrzebujesz pomocy, to skorzystaj z RESQL.

• Ciekawe szkolenie

• Uczniowie klasy wielozawodowej wzięli udział w specjalistycznym szkoleniu prowadzonym przez firmę NEXUS AUTO Polska Uczniowie m.in. dowiedzieli się jak zarządzać serwisem, dbać o najwyższą jakość usług oraz budować relacje z klientami.

• Narodowe Czytanie

• Kordian po raz pierwszy ukazał się drukiem w 1834 roku. 90 lat później nasi uczniowie z dumą czytali fragmenty jednego z najważniejszych dzieł Juliusza Słowackiego.

• Festiwal „PUSZKINIANA – 225”

• Laureatki finałowego etapu Festiwalu z okazji 225. rocznicy urodzin Aleksandra Siergiejewicza Puszkina: Agata Bloch (konkurs plastyczny), Zuzanna Kuskowska (konkurs recytatorski), Beata Stępniak (konkurs recytatorski) i Wiktoria Zawadzka (konkurs piosenki) wraz z opiekunką Marzanną Pietrzak. Gratulujemy!

• Witamy w nowym roku szkolnym

• Wkroczyliśmy w kolejny rok szkolny. Niech ten czas będzie okazją do odkrywania nowych pasji, rozwijania umiejętności i dążenia do wyznaczonych celów. Wakacje już za niespełna 10 miesięcy :)