• Zespół Szkół w Raciążu w gronie laureatów

• W XIV. edycji ogólnopolskiego konkursu "Projektanci edukacji" Zespół Szkół w Raciążu znalazł się na liście zwycięzców. Nasz projekt Misja Luna Maris został dofinansowany grantem otrzymanym jako nagroda w konkursie.

• Staże zawodowe w Grecji

• Rusza rekrutacja do staży w Grecji.Planowany termin mobilności: 07.04 - 20.04.2024 r. (w tym dwa dni przeznaczone na podróż). Uczniów z klas 2, 3 i 4 technikum handlowego oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych, a także uczniów klas 2 i 3 Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie kucharz lub sprzedawca zapraszamy do rekrutacji.  Termin zgłoszeń do 30.01.2024.Wydrukowane i wypełnione formularze dostarczamy do Pani Magdaleny Bylińskiej, do pokoju 222 (obok pokoju nauczycielskiego).

Formularz_zgloszeniowy_FKP_(2).docx