• H2O zgadnij kto

• Tegoroczny Światowy Dzień Wody spowodował w naszej szkole całkowity brak suszy. Były konkursy, mokre piosenki i duża dawka wiedzy.

• Dzień Grecki

• Już wkrótce nasi uczniowie odwiedzą Grecję. Dziś poznaliśmy bliżej kulturę i smaki tego wyjątkowego kraju.

• Kobieta, Woman

• Program artystyczny o kobietach i dla kobiet, które codziennie pokonują przeszkody, dążą do swoich marzeń i inspirują innych. Wasza siła, wytrwałość i empatia sprawiają, że świat staje się lepszym.

• Wirtualne strzelanie

• Program upowszechniania strzelectwa realizowany przez AZS na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach projektu nasi uczniowie skorzystali z wirtualnej strzelnicy oraz zapoznali się z różnymi rodzajami broni.

• Cudze chwalicie...

• Uczniowie klas 2a i 2b naszego liceum wzięli udział w bardzo ciekawej lekcji muzealnej, której celem było zapoznanie z historią Raciąża. Istotnym elementem wykładu była prezentacja cennych znalezisk pozyskanych z lokalnych misji poszukiwawczych.

• W Muzeum Techniki

• Wycieczka odbyła dzięki projektowi Luna Maris i została dofinansowana z grantu przyznanego jako nagroda w konkursie Projektanci edukacji.