• RESQL

• Jako jedna ze 100 szkół w Polsce dołączyliśmy do projektu RESQL, którego celem jest pomoc młodzieży w radzeniu sobie m.in. z przemocą rówieśniczą i problemem bullyingu. RESQL to wielokrotnie nagradzany, innowacyjny system stworzony przez naukowców z Uniwersytetu SWPS we współpracy z uczniami, nauczycielami, dyrektorami i rodzicami. Projekt obejmuje działania popularyzatorskie, otwarte webinary i szkolenia oraz bezpłatne wdrożenie systemu RESQL o łącznej wartości 600 tys zł. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z programu przekazane zostaną uczniom w trakcie godzin wychowawczych oraz rodzicom w trakcie zebrań.

• Zwiększ swoje szanse na rynku pracy

• Jedyne w regionie BEZPŁATNE liceum ogólnokształcące dla dorosłych.

- Cykl kształcenia trwa 3 lata.

- Zajęcia w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych, zwykle 2 razy w miesiącu w godzinach 8-16.

- Indywidualne podejście do Słuchacza i życzliwa atmosfera.

Warunki przyjęcia:

- Ukończona szkoła branżowa I stopnia / szkoła zawodowa LUB przerwane kształcenie w liceum ogólnokształcącym lub technikum. (Kształcenie w LOdD rozpoczyna się wówczas od klasy II.)

Podanie i szczegóły: https://zs-raciaz.edupage.org/a/liceum-dla-doroslych

Rekrutacja trwa do 15 sierpnia 2024 r.