• Dzień Chłopaka

• W piątek obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Były pamiątkowe zdjęcia, upominki, a także donośne "Sto lat!", wyśpiewane z serca na naszym patio.

• Ewakuacja

• 26. września została przeprowadzona próbna ewakuacja połączona z ćwiczeniami służb ratunkowych. Wszyscy spisali się na medal... nawet poszkodowani.

• Już wkrótce remont hali

• Nasza hala sportowa już niebawem odzyska swój dawny blask. Zakres przewidzianych prac remointowych to m.in. cyklinowanie nawierzchni, malowanie ścian i sufitów oraz zaplecza sanitarno – szatniowego. Otrzymamy również nowe oświetlenie, nagłośnienie i monitoring.

Zadanie pn. „Przywrócenie wartości użytkowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Raciążu poprzez remont Hali” współfinansowano jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Kwota dofinansowania to aż 297.850,00 zł.

• Narodowe Czytanie

• W świat „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej przenieśli nas uczniowie: Agata Kruszewska, Maja Daniszewska, Maciej Muchyński oraz Zuzanna Kuskowska. Dziękujemy za oryginalną interpretację tej nie zawsze "lubianej" przez uczniów książki.

• Nie ma to jak szachy

• W XXI Memoriale Szachowym im. św. Stanisława Kostki organizowanym w Przasnyszu Kacper Jędrzejewski zajął 6. miejsce (zdobył też IV kategorię) a Wojciech Bojanowski 13. miejsce (zdobył V kategorię). Gratulujemy!!!

• 1 września

• Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoly oddali hołd bohaterom i obrońcom ojczyzny podczas obchodów 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej.